Komunikacja autokarowa

Wady i zalety podróżowania autokarem po Polsce

Niewątpliwie, jak każdy środek transportu, podróżowanie autokarem ma swoje wady, jak i zalety. Przede wszystkim, należy wiedzieć iż autokarem podróżujemy na znacznie większą odległość (min 50 km). Mają one znacznie więcej miejsc, ale pomiędzy rzędami niestety jest znacznie węższe przejście. To niewątpliwie wada. Ponadto do wady należy też zaliczyć też fakt, iż nie możemy decydować sami, kiedy zrobimy sobie przerwę w podróżowaniu. Tu decyduje kierownik grupy.

Zaletą podróżowania autokarem po Polsce, jest niewątpliwie komfort. Poza tym, w chwili obecnej powstaje coraz więcej tanich firm przewozowych, które oferują tani bilety autokarowe, na dłuższe, międzynarodowe trasy. W ten sposób można na przykład tanio i wygodnie podróżować w czasie wakacji.

Related Articles

PKS w Polsce

Pomimo tego, iż na naszych drogach porusza się coraz więcej prywatnych samochodów, to nie maleje zainteresowanie komunikacją autokarową w Polsce. Pomimo tego, iż mówi się, że jest to działalność w obecnej chwili niedochodowa, to mimo to postanowiono postawić komunikację autokarową z powrotem na nogi. Dzieje się tak za sprawą pomysłu,[…]

Read More »

Prywatne linie autokarowe w Polsce

Jak grzyby po deszczu, także i w Polsce pojawiają się prywatne linie autokarowe, które swoim klientom oferują nie tylko regularne przewozy międzynarodowe, ale ponadto komfort i wygodę podróżowania.

Read More »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *